- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 16IMH10 (83V7005VRA) U1166845
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 16IMH10 (83V7005VRA) U1166845
0.0
Код товара: 454673
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, Intel Core Ultra 9 185H (2.3 - 5.1 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Arc Graphics, без операційної системи, 60 Втг, 1.85 кг
Под заказ
57,999.00
грн| Производитель | Lenovo |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | Lenovo |
| Артикул | 83V7005VRA |
| Колір | сірий |
| Додатково | вологозахист |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.85 кг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 185H (2.3 - 5.1 ГГц) |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Ширина | 356.5 мм |
| Модель | IdeaPad Slim 5 16IMH10 |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 16.9 мм |
| Глибина | 250.6 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Покоління процесора Intel | 15-е покоління |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Ємність акумулятора | 60 Втг |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Заявлений час роботи (годин) | 8.8 |
| Характеристики оперативної пам'яті | 2 х 16 ГБ DDR5-5600 МГц |


Присоединятесь: