- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 (83LT000MUS) U1167031
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 (83LT000MUS) U1167031
0.0
Код товара: 456285
16", 2560x1600 (WQXGA), OLED, AMD Ryzen 7 8745HX, DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, Windows 11 Home, 80 Втг, 2.3 кг
Под заказ
89,999.00
грн| Производитель | Lenovo |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | Lenovo |
| Артикул | 83LT000MUS |
| Колір | Чорний |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Вага | 2.3 кг |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Процесор | AMD Ryzen 7 8745HX |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Яскравість | 500nits |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Ширина | 364.38 мм |
| Модель | Legion Pro 5 16ADR10 |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 25.95 мм |
| Глибина | 268.06 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Ємність акумулятора | 80 Втг |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Тип матриці | OLED |
| Інтерфейси та підключення | LAN (RJ-45) |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo Legion |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Характеристики оперативної пам'яті | DDR5-5200 МГц |
| TDP (теплопакет) | 115 Вт |


Присоединятесь: