- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- 15 "»
- Ноутбук Lenovo LOQ 15IAX9E (83LK00CVUS) U1135999
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Lenovo LOQ 15IAX9E (83LK00CVUS) U1135999
0.0
Код товара: 453078
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, 300nits, Intel Core i5-12450HX (2.4 - 4.4 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050, GPU - 6 ГБ, Windows 11 Home, 57 Втг, підсвічування клавіатури, українська клавіатура, 1.8 кг, сірий
Под заказ
42,999.00
грн| Производитель | Lenovo |
| Тип товара | ноутбуки 15" |
| Производитель | Lenovo |
| Артикул | 83LK00CVUS |
| Колір | сірий |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.8 кг |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Процесор | Intel Core i5-12450HX (2.4 - 4.4 ГГц) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Ширина | 359 мм |
| Модель | LOQ 15IAX9E |
| Веб-камера | 720p HD |
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Покоління процесора Intel | 12-е покоління |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Ємність акумулятора | 57 Втг |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | LAN (RJ-45) |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo LOQ |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Заявлений час роботи (годин) | 6 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |


Присоединятесь: