- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G8 (21SK007GRA) U1163058
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G8 (21SK007GRA) U1163058
0.0
Код товара: 454232
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, Intel Core Ultra 7 255HX (1.8 - 5.2 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Windows 11 Pro, 1.7 кг
Под заказ
64,599.00
грн
Lenovo ThinkBook 16 G8 — це 16-дюймовий бізнес-ноутбук з екраном WUXGA IPS, процесором Intel Core Ultra 7 255H та інтегрованою графікою Intel Arc 140T. Модель оснащена 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5, SSD на 512 ГБ та клавіатурою з підсвіткою українською мовою. Корпус товщиною 17,5 мм і вагою 1,7 кг, підтримка Thunderbolt 4 та Wi-Fi 6E роблять пристрій зручним для щоденної роботи в офісі та в дорозі.
Описание| Производитель | Lenovo |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | Lenovo |
| Артикул | 21SK007GRA |
| Вага | 1.7 кг |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255HX (1.8 - 5.2 ГГц) |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Модель | ThinkBook 16 G8 |
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 36 |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Бездротові технології | Bluetooth |


Присоединятесь: