- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Ноутбуки»
- От 16" до 18"»
- Ноутбук Thunderobot Zero 16 (ZERO16-i9149HX57E1Q240ARB) U1153643
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Ноутбук Thunderobot Zero 16 (ZERO16-i9149HX57E1Q240ARB) U1153643
0.0
Код товара: 456271
16", 2560x1600 (WQXGA), IPS, Intel Core i9 14900HX (2.2 - 5.8 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5070, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, DOS, 80 Втг, 2.55 кг
Под заказ
90,200.00
грн| Производитель | Thunderobot |
| Тип товара | ноутбуки 16-18" |
| Производитель | Thunderobot |
| Артикул | ZERO16-i9149HX57E1Q240ARB |
| Колір | Чорний |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Вага | 2.55 кг |
| Операційна система | DOS |
| Процесор | Intel Core i9 14900HX (2.2 - 5.8 ГГц) |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Яскравість | 500nits |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Ширина | 358 мм |
| Модель | Zero 16 |
| Веб-камера | 720p HD |
| Виробник | Thunderobot |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 26.4 мм |
| Глибина | 267.4 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Покоління процесора Intel | 14-е покоління |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Ємність акумулятора | 80 Втг |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Тип матриці | IPS |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Тип накопичувача | SSD |
| Серія (модельний ряд) | Thunderobot Zero |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 96 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| TDP (теплопакет) | 115 Вт |


Присоединятесь: