- Главная»
- Планшеты и аксессуары »
- Планшеты»
- От 11" до 12"+»
- Планшет Apple iPad Pro 11" M5 Wi‑Fi + Cellular 512GB with standard glass - Space Black (ME2Q4TY/A) U1111784
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Планшет Apple iPad Pro 11" M5 Wi‑Fi + Cellular 512GB with standard glass - Space Black (ME2Q4TY/A) U1111784
0.0
Код товара: 445661
1, 11", 2420 x 1668, Apple M5, вбудована пам'ять - 512 ГБ, RAM - 12 ГБ, Основна - 12 Мп, Фронтальна - 12 Мп, 5G, 3G, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 8160 mAh, Колір - чорний
Под заказ
79,999.00
грнПланшет Apple iPad Pro 11" M5 Wi‑Fi + Cellular 512GB у кольорі Space Black — це новий етап в особистій продуктивності та мобільності. Оснащений чипом M5, iPad Pro представляє надійне рішення для складних завдань, де 10-ядерний GPU та потужні Neural Accelerators займаються важкою роботою зі штучним інтелектом, забезпечуючи вражаючу швидкодію ігрових та творчих застосунків.
Виразно яскравий Ultra Retina XDR дисплей із діагоналлю 11 дюймів з підтримкою фірмових технологій ProMotion і True Tone, з високою роздільною здатністю 2420 x 1668 пікселів, подарує вам найпросунутіший візуальний досвід. Неперевершена точність кольорів у Reference Mode робить його ідеальним вибором для дизайнерів і фотографів.
З оперативною пам'яттю обсягом 12 ГБ та вбудованою пам'яттю 512 ГБ, цей iPad Pro надає достатньо місця для ваших проектів та додатків. Його 9-ядерний процесор гарантує, що навіть найінтенсивніші завдання виконуються плавно, без затримок.
Бездротові можливості планшета, які включають Wi-Fi, 5G, 4G, 3G та Bluetooth, забезпечують чудову швидкість та стабільність з'єднання, дозволяючи залишатися на зв'язку в будь-якому місці. Надійна навігаційна система з підтримкою GPS і ГЛОНАСС означає, що ваше положення завжди визначається точно, навіть у віддалених куточках світу.
Захопливий вибір знімків завершує основна камера 12 Мп і фронтальна камера із таким самим розділом здатності, що дозволяє робити якісні фотографії та вести відеоконференції в найвищій якості.
Компактний та сучасний дизайн iPad Pro робить його незамінним у будь-якій поїздці чи робочій сесії. Батарея ємністю 8160 mAh забезпечує тривалу роботу без необхідності частих підзарядок, що дозволяє залишатися зосередженими на важливих завданнях протягом усього дня.
Apple iPad Pro 11" із стандартним склом — це не просто планшет, це ваш надійний партнер для досягнення нових вершин продуктивності та творчості. Він змінює розуміння слова "мобільність", даючи вам сили творити й працювати де завгодно, коли завгодно.
ОписаниеВиразно яскравий Ultra Retina XDR дисплей із діагоналлю 11 дюймів з підтримкою фірмових технологій ProMotion і True Tone, з високою роздільною здатністю 2420 x 1668 пікселів, подарує вам найпросунутіший візуальний досвід. Неперевершена точність кольорів у Reference Mode робить його ідеальним вибором для дизайнерів і фотографів.
З оперативною пам'яттю обсягом 12 ГБ та вбудованою пам'яттю 512 ГБ, цей iPad Pro надає достатньо місця для ваших проектів та додатків. Його 9-ядерний процесор гарантує, що навіть найінтенсивніші завдання виконуються плавно, без затримок.
Бездротові можливості планшета, які включають Wi-Fi, 5G, 4G, 3G та Bluetooth, забезпечують чудову швидкість та стабільність з'єднання, дозволяючи залишатися на зв'язку в будь-якому місці. Надійна навігаційна система з підтримкою GPS і ГЛОНАСС означає, що ваше положення завжди визначається точно, навіть у віддалених куточках світу.
Захопливий вибір знімків завершує основна камера 12 Мп і фронтальна камера із таким самим розділом здатності, що дозволяє робити якісні фотографії та вести відеоконференції в найвищій якості.
Компактний та сучасний дизайн iPad Pro робить його незамінним у будь-якій поїздці чи робочій сесії. Батарея ємністю 8160 mAh забезпечує тривалу роботу без необхідності частих підзарядок, що дозволяє залишатися зосередженими на важливих завданнях протягом усього дня.
Apple iPad Pro 11" із стандартним склом — це не просто планшет, це ваш надійний партнер для досягнення нових вершин продуктивності та творчості. Він змінює розуміння слова "мобільність", даючи вам сили творити й працювати де завгодно, коли завгодно.
| Производитель | Apple |
| Тип товара | планшет 11+" |
| Производитель | Apple |
| Артикул | ME2Q4TY/A |
| Тип | Продуктивні |
| Операційна система | iPadOS 26 |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| Діагональ екрану | 11" |
| Серія | Apple iPad Pro |
| Процесор | Apple M5 |
| Ємність батареї | 8160 mAh |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Роздільна здатність | 2420 x 1668 |
| Модель | iPad Pro 11" M5 Wi‑Fi + Cellular 512GB with standa |
| Ширина (мм) | 177.5 |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Виробник | Apple |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | великі |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Основна камера | 12 Мп |
| Інтерфейси і підключення | Thunderbolt |
| Тип матриці | Ultra Retina XDR |
| Кількість ядер процесора | 9 |
| Бездротові можливості | 3G |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС |
| Висота (мм) | 249.7 |
| Товщина (мм) | 5.3 |
| Вага (г) | 446 |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Колір задньої панелі | чорний |


Присоединятесь: