- Главная»
- Планшеты и аксессуары »
- Планшеты»
- От 8" до 9"»
- Планшет Blackview Tab 60 8.68" 6/128GB / LTE Blue (6931548320982) U1157850
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Планшет Blackview Tab 60 8.68" 6/128GB / LTE Blue (6931548320982) U1157850
0.0
Код товара: 453726
1, 8.68", 1340 x 800, Unisoc T606, Частота оновлення екрану - 60 Hz, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 6 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, 3G, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 6050 mAh, Колір - блакитний
Под заказ
4,799.00
грн
Планшет Blackview Tab 60 8.68" 6/128GB / LTE Blue — це справжня знахідка для тих, хто прагне зберігати баланс між продуктивністю та якістю. Процесор Unisoc T606 з вісьмома ядрами надає швидкість і ефективність, що дозволяє вам насолоджуватися плавним ігровим процесом та безперебійними робочими завданнями. Завдяки 6 ГБ оперативної пам'яті, ваші додатки працюватимуть у багатозадачному режимі, забезпечуючи легкість у керуванні завданнями.
Вражаючий дисплей з діагоналлю 8.68 дюйма та роздільною здатністю 1340 x 800 демонструє яскраві та чіткі зображення завдяки високоякісній IPS матриці. Незалежно від кута перегляду, ви отримаєте насолоду від чіткого та реалістичного зображення, яке робить перегляд відео та фотографій ще більш захопливим. Планшет оснащений режимами читання та нічним режимом, що допомагає зменшити навантаження на очі під час довготривалого використання.
Для любителів фотографії, Blackview Tab 60 оснащений 8-мегапіксельною основною камерою з функцією Google Smart Lens, яка забезпечує якісну зйомку та упіймання кожного важливого моменту. 5-мегапіксельна фронтальна камера робить ваше обличчя ключем до безпечного доступу до системи і спрощує відеодзвінки, додаючи впевненості у власній безпеці.
З вбудованими 128 ГБ пам'яті та можливістю розширення до 1 ТБ, ви зможете зберігати свої фото, відео та документи без обмежень. Не залишаючи жодної подробиці поза увагою, Blackview Tab 60 дивує також своєю здатністю до бездротового зв'язку. Серед стандартів підключення варто виділити 3G, 4G, Wi-Fi та Bluetooth. Для тих, хто завжди у дорозі, система навігації GPS та A-GPS стане неперевершеним помічником у пошуку оптимального маршруту.
Енергоємна батарея на 6050 mAh гарантує до 18 годин телефонних розмов або 5,5 годин активного перегляду відео, забезпечуючи вам ще більше мобільності. Завдяки можливості швидкої зарядки Fast Charge 18W, ваш планшет завжди буде готовий до дії. Операційна система Android додає пристрою стабільність роботи та безпеку ваших даних.
З додатковими функціями, такими як датчик освітленості, гіроскоп та G-Sensor, Blackview Tab 60 забезпечує неперевершений комфорт під час використання. Це не просто технічний пристрій, а ваш вірний супутник у світі сучасних технологій. Обирайте Blackview Tab 60 для розширення своїх можливостей і насолоджуйтесь вражаючою продуктивністю та якістю кожного дня.
ОписаниеВражаючий дисплей з діагоналлю 8.68 дюйма та роздільною здатністю 1340 x 800 демонструє яскраві та чіткі зображення завдяки високоякісній IPS матриці. Незалежно від кута перегляду, ви отримаєте насолоду від чіткого та реалістичного зображення, яке робить перегляд відео та фотографій ще більш захопливим. Планшет оснащений режимами читання та нічним режимом, що допомагає зменшити навантаження на очі під час довготривалого використання.
Для любителів фотографії, Blackview Tab 60 оснащений 8-мегапіксельною основною камерою з функцією Google Smart Lens, яка забезпечує якісну зйомку та упіймання кожного важливого моменту. 5-мегапіксельна фронтальна камера робить ваше обличчя ключем до безпечного доступу до системи і спрощує відеодзвінки, додаючи впевненості у власній безпеці.
З вбудованими 128 ГБ пам'яті та можливістю розширення до 1 ТБ, ви зможете зберігати свої фото, відео та документи без обмежень. Не залишаючи жодної подробиці поза увагою, Blackview Tab 60 дивує також своєю здатністю до бездротового зв'язку. Серед стандартів підключення варто виділити 3G, 4G, Wi-Fi та Bluetooth. Для тих, хто завжди у дорозі, система навігації GPS та A-GPS стане неперевершеним помічником у пошуку оптимального маршруту.
Енергоємна батарея на 6050 mAh гарантує до 18 годин телефонних розмов або 5,5 годин активного перегляду відео, забезпечуючи вам ще більше мобільності. Завдяки можливості швидкої зарядки Fast Charge 18W, ваш планшет завжди буде готовий до дії. Операційна система Android додає пристрою стабільність роботи та безпеку ваших даних.
З додатковими функціями, такими як датчик освітленості, гіроскоп та G-Sensor, Blackview Tab 60 забезпечує неперевершений комфорт під час використання. Це не просто технічний пристрій, а ваш вірний супутник у світі сучасних технологій. Обирайте Blackview Tab 60 для розширення своїх можливостей і насолоджуйтесь вражаючою продуктивністю та якістю кожного дня.
| Производитель | Blackview |
| Тип товара | планшет 8+" |
| Производитель | Blackview |
| Артикул | 6931548320982 |
| Тип | Продуктивні |
| Додатково | G-Sensor |
| Операційна система | Android OS |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Діагональ екрану | 8.68" |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Ємність батареї | 6050 mAh |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Роздільна здатність | 1340 x 800 |
| Модель | Tab 60 8.68" 6/128GB / LTE Blue |
| Ширина (мм) | 211.7 |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Виробник | Blackview |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | маленькі |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Основна камера | 8 Мп |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Бездротові можливості | 3G |
| Навігаційна система | GPS |
| Висота (мм) | 124.4 |
| Товщина (мм) | 8.4 |
| Вага (г) | 338 |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Колір задньої панелі | блакитний |
| Тип батареї | Li-Ion |


Присоединятесь: