- Главная»
- Планшеты и аксессуары »
- Планшеты»
- От 11" до 12"+»
- Планшет OUKITEL RT10 11" 5G 12/512GB NFC LTE Black (6941749834485) U1119651
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Планшет OUKITEL RT10 11" 5G 12/512GB NFC LTE Black (6941749834485) U1119651
0.0
Код товара: 453069
2, 10.95", 1920 x 1200, MediaTek Dimensity 7300, Частота оновлення екрану - 90 Hz, вбудована пам'ять - 256 ГБ, RAM - 12 ГБ, Основна - 64 + 20 + 5 мп, Фронтальна - 32 Мп, 5G, 3G, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 25000 mAh, Колір - чорний
Под заказ
24,999.00
грн
Оцініть новий рівень мобільності з планшетом OUKITEL RT10, розробленим для сучасних користувачів, які цінують потужність і зручність. Екран розміром 11 дюймів забезпечує яскраве і чітке зображення, ідеальне для роботи і розваг. Завдяки підтримці 5G, ви насолоджуватиметесь швидкістю з'єднання, яка дозволить завантажувати контент блискавично швидко.
Вражаюча пам'ять 12/512GB гарантує простір для всіх ваших додатків, фото та відео. Інтегрований NFC модуль підвищує зручність, дозволяючи безконтактну оплату. Підтримка LTE забезпечує стабільний доступ до інтернету незалежно від вашого місця розташування. Відчуйте стильну елегантність у чорному кольорі, що підкреслює витонченість і сучасність дизайну OUKITEL RT10.
ОписаниеВражаюча пам'ять 12/512GB гарантує простір для всіх ваших додатків, фото та відео. Інтегрований NFC модуль підвищує зручність, дозволяючи безконтактну оплату. Підтримка LTE забезпечує стабільний доступ до інтернету незалежно від вашого місця розташування. Відчуйте стильну елегантність у чорному кольорі, що підкреслює витонченість і сучасність дизайну OUKITEL RT10.
| Производитель | OUKITEL |
| Тип товара | планшет 11+" |
| Производитель | OUKITEL |
| Артикул | 6941749834485 |
| Тип | Захищені |
| Додатково | захист IP68 |
| Операційна система | Android 15 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Діагональ екрану | 10.95" |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Ємність батареї | 25000 mAh |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Модель | RT10 11" 5G 12/512GB NFC LTE Black |
| Ширина (мм) | 266.5 |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Виробник | OUKITEL |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | великі |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Частота оновлення екрану | 90 Hz |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
| Основна камера | 64 + 20 + 5 мп |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Бездротові можливості | 3G |
| Навігаційна система | Galileo |
| Висота (мм) | 178 |
| Товщина (мм) | 22.5 |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Колір задньої панелі | чорний |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |


Присоединятесь: