- Главная»
- Планшеты и аксессуары »
- Планшеты»
- От 11" до 12"+»
- Планшет Ulefone Tab A11 Pro 11" 8Gb/256Gb 4G Space Gray+ чохол-клавіатура UA (2000996116806) U1144812
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Планшет Ulefone Tab A11 Pro 11" 8Gb/256Gb 4G Space Gray+ чохол-клавіатура UA (2000996116806) U1144812
0.0
Код товара: 450090
2, 11", 1920 x 1200, MediaTek Helio G99, Частота оновлення екрану - 90 Hz, вбудована пам'ять - 256 ГБ, RAM - 8 ГБ, Основна - 16 Мп, Фронтальна - 8 Мп, 3G, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 8800 mAh, Колір - сірий
Под заказ
9,119.00
грн| Производитель | Ulefone |
| Тип товара | планшет 11+" |
| Производитель | Ulefone |
| Артикул | 2000996116806 |
| Тип | Продуктивні |
| Операційна система | Android 14 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Діагональ екрану | 11" |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Ємність батареї | 8800 mAh |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Модель | Tab A11 Pro 11" 8Gb/256Gb 4G Space Gray+ чохол-кла |
| Ширина (мм) | 168.4 |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Виробник | Ulefone |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | великі |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Частота оновлення екрану | 90 Hz |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Основна камера | 16 Мп |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Бездротові можливості | 3G |
| Навігаційна система | BDS |
| Висота (мм) | 256.9 |
| Товщина (мм) | 7.6 |
| Вага (г) | 500 |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Колір задньої панелі | сірий |


Присоединятесь: