- Главная»
- Принтеры, МФУ, сканеры»
- 3D принтеры»
- Пластик для 3D-принтера Bambu Lab ABS 1.75, 1кг Refill Black (921032458077) U1153300
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Пластик для 3D-принтера Bambu Lab ABS 1.75, 1кг Refill Black (921032458077) U1153300
0.0
Код товара: 455695
Тип пластика - ABS, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 225 - 240 °C, 90 °C, Тип поставки - без котушки, Колір - чорний
Под заказ
1,177.00
грн
Пластик для 3D-принтера — це витратний матеріал для створення об’ємних деталей, моделей, прототипів і декоративних виробів за допомогою технології 3D-друку. Матеріал подається у принтер у вигляді нитки та використовується для пошарового формування готового виробу з високою точністю.
Підходить для друку різноманітних елементів: від побутових дрібниць і корпусних деталей до навчальних, творчих та інженерних проєктів. Відзначається стабільною подачею, зручністю у використанні та сумісністю з більшістю 3D-принтерів, що працюють із філаментом відповідного діаметра.
Пластик для 3D-друку дає змогу реалізовувати як прості, так і складні ідеї, забезпечуючи акуратний зовнішній вигляд готових виробів і широкі можливості для персонального чи професійного використання.
ОписаниеПідходить для друку різноманітних елементів: від побутових дрібниць і корпусних деталей до навчальних, творчих та інженерних проєктів. Відзначається стабільною подачею, зручністю у використанні та сумісністю з більшістю 3D-принтерів, що працюють із філаментом відповідного діаметра.
Пластик для 3D-друку дає змогу реалізовувати як прості, так і складні ідеї, забезпечуючи акуратний зовнішній вигляд готових виробів і широкі можливості для персонального чи професійного використання.
| Производитель | Bambu Lab |
| Тип товара | пластик для 3d принтера |
| Производитель | Bambu Lab |
| Артикул | 921032458077 |
| Тип поставки | без котушки |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1 кг |
| Модель | ABS 1.75, 1кг Refill Black |
| Тип пластика | ABS |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Виробник | Bambu Lab |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 0 |
| Температура екструзії | 225 - 240 °C |
| Температура столу принтера | 90 °C |


Присоединятесь: