- Главная»
- Принтеры, МФУ, сканеры»
- 3D принтеры»
- Пластик для 3D-принтера Creality PLA 1кг, 1.75мм, red (3301010062) U0932707
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Пластик для 3D-принтера Creality PLA 1кг, 1.75мм, red (3301010062) U0932707
Оригінальний філамент Creality забезпечує стабільний та надійний друк. Філаменти Creality відомі своєю високою якістю і надійністю, і вони часто використовуються спільнотою 3D-друкувальників.
Підвищена якість філаментуВисока якість філаменту забезпечує плавний потік та безперебійну екструзію нитки. Це оптимізує швидкість друку та мінімізує засмічення хотенду.
Висока міцність та чистий хімічний складПідвищена міцність філаменту досягається перевіренним хімічним складом, що зменшує частоту розриву ниток та покращує результати друку.
Також надає такі переваги: висока міцність, мала усадка, відсутність деформації при складенні нитки навпіл.
Контроль якостіВисокий контроль при намотуваню нитки підвищує стабільність друку та зменншує вірогідність заплутування та зупинення друку. Також завдяки контролю на виробницві досягається стабільний діаметр нитки у 1.75 мм, що покращує сумісність з більшістю екструдерів.
Відсутність деформаційФормула PLA мінімізує усадку матеріалу під час охолодження. Жодного викривлення та деформації навіть в процесі друку великих моделей. Все це підвищує точність надрукованної моделі.
Широка сумісністьБуло підтверджено, що нитки Creality ідеально сумісні з принтерами Creality та на 99% з усіма FDM-принтерами на ринку.
| Производитель | Creality |
| Тип товара | пластик для 3d принтера |
| Производитель | Creality |
| Артикул | 3301010062 |
| Тип поставки | на котушці |
| Колір | червоний |
| Вага | 1 кг |
| Модель | PLA 1кг, 1.75мм, red |
| Тип пластика | PLA |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Виробник | Creality |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 1 |
| Температура екструзії | 190-230℃ |
| Температура столу принтера | 60 °C |


Присоединятесь: