- Главная»
- Принтеры, МФУ, сканеры»
- 3D принтеры»
- Пластик для 3D-принтера Creality PLA+ 1кг, 1.75мм, white (3301010305) U0932727
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Пластик для 3D-принтера Creality PLA+ 1кг, 1.75мм, white (3301010305) U0932727
0.0
Код товара: 455874
Тип пластика - PLA+, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 190-230℃, 60 °C, Тип поставки - на котушці, Колір - білий
Под заказ
799.00
грнКоли мова заходить про високоякісні матеріали для 3D друку, PLA Plus Filament займає особливе місце у списку переваг багатьох професіоналів та ентузіастів. Цей продукт від CREALITY, вагою в 1 кг та діаметром 1.75 мм, виділяється не тільки своїм неповторним відтінком "зелене яблуко", який надає виробам свіжого та яскравого вигляду, але й своїми унікальними характеристиками.
PLA PLA Filament CREALITY – це інвестувати в якість, довговічність і надійність ваших 3D-виробівНа відміну від стандартного PLA, PLA+ пропонує більш високу ударну в'язкість, що робить його ідеальним вибором для виробів, які потребують менше крихкості та більшої довговічності. Це забезпечує впевненість у тому, що ваші проєкти будуть довгостроковими та надійними.
| Производитель | Creality |
| Тип товара | пластик для 3d принтера |
| Производитель | Creality |
| Артикул | 3301010305 |
| Тип поставки | на котушці |
| Колір | білий |
| Вага | 1 кг |
| Модель | PLA+ 1кг, 1.75мм, white |
| Тип пластика | PLA+ |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Виробник | Creality |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 1 |
| Температура екструзії | 190-230℃ |
| Температура столу принтера | 60 °C |


Присоединятесь: