- Главная»
- Принтеры, МФУ, сканеры»
- 3D принтеры»
- Пластик для 3D-принтера Creality PLA-CF 1кг, 1.75мм, black (3301060015) U0962347
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Пластик для 3D-принтера Creality PLA-CF 1кг, 1.75мм, black (3301060015) U0962347
0.0
Код товара: 455437
Тип пластика - PLA-CF, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 190-230℃, 45 °C, Тип поставки - на котушці, Колір - чорний
Под заказ
946.00
грн
Hyper PLA-CF Filament (пластик) для 3D-принтера CREALITY 1 кг, 1.75 мм, темно-зелений (3301060016) - це передовий матеріал для 3D друку, який забезпечує високу якість та надійність. Поєднуючи в собі вуглецеве волокно та PLA, ця нитка має видатні характеристики, такі як підвищена міцність, легкість і чудове зчеплення шарів. Це робить її ідеальним вибором для створення конструкційних деталей, особливо в умовах, що вимагають високої надійності та стійкості.
Описание| Производитель | Creality |
| Тип товара | пластик для 3d принтера |
| Производитель | Creality |
| Артикул | 3301060015 |
| Тип поставки | на котушці |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1 кг |
| Модель | PLA-CF 1кг, 1.75мм, black |
| Тип пластика | PLA-CF |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Виробник | Creality |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 1 |
| Температура екструзії | 190-230℃ |
| Температура столу принтера | 45 °C |


Присоединятесь: