- Главная»
- Принтеры, МФУ, сканеры»
- 3D принтеры»
- Пластик для 3D-принтера Creality PLA Hyper 1кг, 1.75мм, skin (3301010378) U0932670
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Пластик для 3D-принтера Creality PLA Hyper 1кг, 1.75мм, skin (3301010378) U0932670
Hyper PLA Filament від CREALITY – це інноваційний матеріал, що поєднує в собі найвищу якість, дивовижну швидкість друку та вражаючу міцність. Саме цей матеріал дозволяє реалізовувати найамбітніші проєкти з легкістю та точністю. Він пройшов численні тести та випробування, щоб довести свою надійність та ефективність у найрізноманітніших умовах.
Hyper PLA Filament CREALITY – інновація у світі 3D-друкуЦе не просто слоган, а реальне відображення можливостей, що відкриваються перед користувачем. PLA-нитка Creality Hyper Series забезпечує надвисоку швидкість – в 10 разів швидше, ніж звичайний PLA, зберігаючи при цьому точність та міцність. Це ідеальне рішення для тих, хто не бажає вибирати між якістю та швидкістю — Hyper PLA Filament надає обидва ці параметри на найвищому рівні.
Hyper PLA Filament від CREALITY – це вибір професіоналів та ентузіастів 3D-друку, які прагнуть досконалості. Кожна деталь, кожна фігурка, кожен прототип, створений із використанням цього пластику, стає втіленням високотехнологічного мистецтва у реальному світі.
| Производитель | Creality |
| Тип товара | пластик для 3d принтера |
| Производитель | Creality |
| Артикул | 3301010378 |
| Тип поставки | на котушці |
| Колір | бежевий |
| Вага | 1 кг |
| Модель | PLA Hyper 1кг, 1.75мм, skin |
| Тип пластика | PLA |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Виробник | Creality |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 1 |
| Температура екструзії | 190-230℃ |
| Температура столу принтера | 60 °C |


Присоединятесь: