- Главная»
- Принтеры, МФУ, сканеры»
- 3D принтеры»
- Пластик для 3D-принтера Flashforge PLA-CF 1,75mm 1kg Black (90007818001) U1160887
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Пластик для 3D-принтера Flashforge PLA-CF 1,75mm 1kg Black (90007818001) U1160887
0.0
Код товара: 454517
Тип пластика - PLA, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 210-230℃, 60 °C, Тип поставки - на котушці, Колір - чорний
Под заказ
1,137.00
грн
Пластик для 3D-принтера — це витратний матеріал у вигляді нитки, який використовується для створення тривимірних моделей методом пошарового друку. Підходить для виготовлення деталей, прототипів, декоративних виробів, елементів корпусу, навчальних моделей та різноманітних творчих проєктів. Матеріал забезпечує стабільну подачу під час друку, дозволяє отримувати точну геометрію виробів і підходить як для побутового, так і для професійного використання.
Описание| Производитель | Flashforge |
| Тип товара | пластик для 3d принтера |
| Производитель | Flashforge |
| Артикул | 90007818001 |
| Тип поставки | на котушці |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1 кг |
| Модель | PLA-CF 1,75mm 1kg Black |
| Тип пластика | PLA |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Виробник | Flashforge |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 0 |
| Температура екструзії | 210-230℃ |
| Температура столу принтера | 60 °C |


Присоединятесь: