- Главная»
- Источники питания»
- ИБП ( UPS ) »
- Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1000PL U1157736
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1000PL U1157736
0.0
Код товара: 452949
для мережевого обладнання, для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1000 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 1, LCD - без дисплея, 9.5 кг
Под заказ
3,699.00
грнПристрій безперебійного живлення GEAR 1000VA LED plastic RJ45+USB (GU-1000PL) – це надійний і ефективний пристрій, який забезпечить постійне живлення вашого обладнання в разі відключення основного джерела електроенергії. Завдяки потужності 1000VA, цей пристрій здатен підтримувати роботу навіть потужних електроприладів.
LED-дисплей дозволяє легко контролювати стан пристрою. Присутність роз'ємів RJ45 і USB робить його універсальним для підключення різноманітних пристроїв. Корпус з пластику забезпечує легкість і маневреність пристрою, що робить його зручним у використанні.
Пристрій безперебійного живлення GEAR 1000VA LED plastic RJ45+USB (GU-1000PL) – ідеальний вибір для забезпечення безперебійного живлення вашого офісу та дому.
| Производитель | GEAR |
| Тип товара | источники бесперебойного питания (ups) |
| Производитель | GEAR |
| Артикул | GU-1000PL |
| Призначення | для мережевого обладнання |
| Вага, кг | 9.5 кг |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Тип виконання | класичний |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Модель | GU-1000PL |
| Виробник | GEAR |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |


Присоединятесь: