- Главная»
- Источники питания»
- ИБП ( UPS ) »
- Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1500PS U1157743
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1500PS U1157743
0.0
Код товара: 452956
для побутової техніки, для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1200 Вт, 1500 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 24V / 9 AH x 2, LCD - дисплей, 130 x 330 x 230 мм, 11 кг
Под заказ
9,749.00
грн| Производитель | GEAR |
| Тип товара | источники бесперебойного питания (ups) |
| Производитель | GEAR |
| Артикул | GU-1500PS |
| Призначення | для побутової техніки |
| Вага, кг | 11 кг |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 x 330 x 230 мм |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Тип виконання | класичний |
| Вбудована батарея | 24V / 9 AH x 2 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Модель | GU-1500PS |
| Виробник | GEAR |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість розеток | 1 x IEC 320 C13 |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 8-10 мс |
| Автон. робота при max навантаж | до 20 хв |
| Напруга зовнішньої АКБ | 24 В |


Присоединятесь: