- Главная»
- Источники питания»
- ИБП ( UPS ) »
- Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-2000PS U1157744
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-2000PS U1157744
0.0
Код товара: 452957
для побутової техніки, для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1600 Вт, 2000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 3, LCD - дисплей, 130 x 380 x 230 мм, 14 кг
Под заказ
10,675.00
грн| Производитель | GEAR |
| Тип товара | источники бесперебойного питания (ups) |
| Производитель | GEAR |
| Артикул | GU-2000PS |
| Призначення | для побутової техніки |
| Вага, кг | 14 кг |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 x 380 x 230 мм |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Тип виконання | класичний |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 3 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Модель | GU-2000PS |
| Виробник | GEAR |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість розеток | 1 x IEC 320 C13 |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 3 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 8-10 мс |
| Автон. робота при max навантаж | до 20 хв |


Присоединятесь: