- Главная»
- Источники питания»
- ИБП ( UPS ) »
- Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-600PL U1157740
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-600PL U1157740
0.0
Код товара: 452953
для мережевого обладнання, для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 360 Вт, 600 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 220 В ± 10%, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 1, LCD - без дисплея, 100 x 295 x 160 мм, 4.3 кг
Под заказ
2,390.00
грнДжерело безперебійного живлення GEAR — це сучасне рішення для захисту ваших електронних пристроїв від перебоїв в електропостачанні, стрибків напруги та інших проблем з живленням. Розроблений з урахуванням потреб домашніх користувачів, невеликих офісів і геймерів, цей ДБЖ поєднує в собі передові технології, міцну конструкцію і доступну вартість, забезпечуючи надійний захист без зайвих витрат.
| Производитель | GEAR |
| Тип товара | источники бесперебойного питания (ups) |
| Производитель | GEAR |
| Артикул | GU-600PL |
| Призначення | для мережевого обладнання |
| Вага, кг | 4.3 кг |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100 x 295 x 160 мм |
| Вхідна напруга | 220 В ± 10% |
| Тип виконання | класичний |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Модель | GU-600PL |
| Виробник | GEAR |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Потужність, ВА | 600 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |


Присоединятесь: