- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Аксессуары для ноутбуков»
- Рюкзаки»
- Рюкзак для ноутбука ASUS 18" ROG Archer Ergoair BP3800 (90XB09H0-BBP000) U1141005
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Рюкзак для ноутбука ASUS 18" ROG Archer Ergoair BP3800 (90XB09H0-BBP000) U1141005
0.0
Код товара: 451250
Рекомендований розмір ноутбуку - 18", Матеріал - нейлон, об`єм - 40 л, Особливості - водовідштовхуючий матеріал, знімні лямки, розміри загальні - 54 х 35 х 21 см, вага - 1.63 кг, Колір - чорний
Под заказ
8,999.00
грнASUS ROG Archer Ergoair BP3800 18 (90XB09H0-BBP000) – ігровий рюкзак
Надійний рюкзак для геймерів та мандрівників з місткістю 32 л, що дозволяє легко переносити всі необхідні речі. Спеціальна EVA-піна у спинці та на плечових лямках забезпечує комфорт навіть під час тривалого носіння. Основний відсік можна розділити за допомогою блискавок, щоб зручно розмістити техніку та аксесуари, а унікальний ізольований відсік зберігатиме їжу та напої холодними до 6 годин.
Особливості:
- Підтримка для спини та плечей із товстою EVA-піною та м’якою Lycra-оббивкою
- Містить ноутбуки до 18"
- Водовідштовхувальний матеріал
- Модульні відсіки для організації речей
- Знімні лямки та поясний ремінь
- Легкий та зручний для подорожей
- Надійні блискавки YKK
- Технічні характеристики:
- Колір: Чорний
- Матеріал: Нейлон
- Розміри: 54 × 35 × 21 см
- Розмір відсіку для ноутбука: 39,9 × 29,4 × 3,08 см
- Вага: 1,63 кг
Комплектація:
- Рюкзак
- Керівництво та гарантійний буклет
- Знімний плечовий ремінь
- Захисний чохол від дощу
- Модульна сумка для аксесуарів
- Знімний поясний ремінь
- Знімна маленька сумка-підкладка
| Производитель | ASUS |
| Тип товара | рюкзаки для ноутбуков |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90XB09H0-BBP000 |
| Колір | Чорний |
| Особливості | водовідштовхуючий матеріал |
| Вага | 1.63 кг |
| Матеріал | нейлон |
| Модель | 18" ROG Archer Ergoair BP3800 |
| Спинка | м'яка |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 18" |
| Внутрішня ширина під пристрій | 294 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 399 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Розміри загальні | 54 х 35 х 21 см |
| Об`єм | 40 л |


Присоединятесь: