- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Аксессуары для ноутбуков»
- Рюкзаки»
- Рюкзак для ноутбука Tucano 16" Gommo green (BKGOM15-VM) U0985711
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Рюкзак для ноутбука Tucano 16" Gommo green (BKGOM15-VM) U0985711
0.0
Код товара: 418664
Рекомендований розмір ноутбуку - 16", Матеріал - нейлон, поліестер, поліуретан, об`єм - 12 л, Особливості - «дихаюча» сітка на спинці, з прогумованого матеріалу, розміри загальні - 29 x 41 x 11,5 см, вага - 0,8 кг
Под заказ
4,849.00
грн
Рюкзак Tucano Gommo для ноутбуків з діагоналлю 15,6 дюймів і MacBook Pro з діагоналлю 16 дюймів. Мінімалістичний спортивний дизайн, з прогумованого матеріалу. Оснащений великим одинарним відділенням, має внутрішню кишеню для ноутбуків і зовнішню кишеню для аксесуарів. В спинку рюкзака інтегровано "дихаючу" сітчасту тканину та пасок для кріплення рюкзака на ручку валізи.
Описание| Производитель | Tucano |
| Тип товара | рюкзаки для ноутбуков |
| Производитель | Tucano |
| Артикул | BKGOM15-VM |
| Особливості | «дихаюча» сітка на спинці |
| Вага | 0,8 кг |
| Матеріал | нейлон |
| Модель | 16" Gommo green |
| Виробник | Tucano |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Внутрішня ширина під пристрій | 250 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 365 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Об `єм | 12 л |
| Розміри загальні | 29 x 41 x 11,5 см |


Присоединятесь: