- Главная»
- Мобильные телефоны и аксессуары»
- Смарт часы»
- Смарт-годинник Canyon ZEFIR KW-49 E-SIM 4G GPS Pink-Blue Дитячий смарт-годинник (CNE-KW49PB) U1158488
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Смарт-годинник Canyon ZEFIR KW-49 E-SIM 4G GPS Pink-Blue Дитячий смарт-годинник (CNE-KW49PB) U1158488
Zefir KW49 – це безпечний, веселий та надійний спосіб залишатися на зв’язку з вашою дитиною будь-де. Завдяки підтримці 4G VoLTE, GPS-відстеженню та відеодзвінкам батьки можуть бути впевнені, що їхня дитина завжди поруч, а діти отримують пристрій, розроблений саме для них.
KW49 ідеально підходить як для швидкої реєстрації, так і для триваліших розмов, підтримує відеодзвінки, голосовий чат та обмін повідомленнями через 4G та Wi-Fi. Батьки можуть додавати до 50 довірених контактів та використовувати функцію білого списку для блокування невідомих номерів, гарантуючи, що до їхньої дитини доходять лише безпечні, знайомі голоси.
Завдяки вбудованій функції SOS ваша дитина може викликати допомогу одним натисканням кнопки. Відстеження GPS, Wi-Fi та LBS у режимі реального часу дозволяє точно контролювати їхнє місцезнаходження. Ви також можете налаштувати безпечні зони та отримувати сповіщення, коли ваша дитина залишає визначені зони. А оскільки KW49 підтримує спільний доступ, обоє батьків можуть залишатися на зв'язку та одночасно контролювати ситуацію.
KW49 оснащений навчальними міні-додатками, веселими іграми та навіть аудіоплеєром з 1 ГБ пам'яті для улюблених пісень та мультфільмів. Батьки можуть блокувати або розблоковувати такі додатки, як ігри, галерея чи музика, залежно від ситуації, що дає їм повний контроль над тим, коли настав час навчатися, грати чи зосереджуватися.
Годинник оснащений крокоміром для відстеження активності, режимом беззвучного дзвінка для моментів тиші та навіть дистанційною фотозйомкою для маленьких сюрпризів. Завдяки технології BT 5.0 діти можуть підключатися до бездротових навушників або динаміка, щоб слухати музику в дорозі.
Розроблений, щоб не відставати від активних дітей, Zephyr KW49 є водонепроникним (IP67) та стійким до бризок, дощу та щоденних пригод. Акумулятор ємністю 900 мАг забезпечує до 3 днів роботи, тому вам не доведеться турбуватися про щовечорашню зарядку.
Завдяки яскравому 1.44-дюймовому IPS-екрану, простому меню та легкому корпусу KW49 зручний та простий у використанні для дітей. Пристрій працює на надійному чіпсеті Unisoc, який поєднує стабільність зі швидким відгуком.
| Производитель | CANYON |
| Тип товара | смарт часы |
| Производитель | CANYON |
| Артикул | CNE-KW49PB |
| Тип | Дитячі |
| Вага | 54 г |
| Колір корпусу | рожевий |
| Навігація | GPS |
| Оперативна пам'ять | 48 МБ |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Додаткові функції | керування музичним плеєром |
| Роздільна здатність | 240 х 240 |
| Камера | 0.3 Мп |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Датчики | крокомір |
| Модель | ZEFIR KW-49 E-SIM 4G GPS Pink-Blue Дитячий смарт-г |
| Виробник | Canyon |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Ємність акумулятора | 900 мАг |
| Діагональ дисплея | 1.44" |
| Тип матриці | IPS |
| Сенсорний екран | так |
| Форма годинника | квадратні |
| Сумісна ОС | iOS |
| Час автономної роботи до | до 3 днів |
| Рівень захисту | IP67 |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Висота корпусу | 56 мм |
| Колір ремінця | блакитний |
| Ширина корпусу | 43 мм |
| Товщина корпусу | 16.5 мм |


Присоединятесь: