- Главная»
- Мобильные телефоны и аксессуары»
- Смарт часы»
- Смарт-годинник HiFuture zone3.silver U1171411
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Смарт-годинник HiFuture zone3.silver U1171411
0.0
Код товара: 456166
Тип - унісекс, Форма годинника - квадратні, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.85", Тип матриці - IPS, Роздільна здатність - 240 x 284, Тип зар
Под заказ
1,499.00
грнHiFuture Zone 3 - стильний смартгодинник зі зручним 1.85-дюймовим дисплеєм, підтримкою Bluetooth-дзвінків і зручним керуванням у повсякденному використанні. Він допомагає стежити за активністю та самопочуттям завдяки моніторингу здоров’я, спортивним режимам і автономності до 7 днів.
Особливості:
- IPS дисплей діагоналлю 1.85": З роздільною здатністю 240х284р, забезпечує яскраве та чітке зображення з широкими кутами огляду. Комфортний перегляд повідомлення та часу без напруження для очей.
- Зручність сповіщень: Всі твої повідомлення, дзвінки та нагадування тепер завжди під рукою, що дозволяє залишатися на зв’язку в будь-який момент.
- Bluetooth 5.3: Завжди стабільний і якісний сигнал без відключень від смартфона.
- Трекер здоров’я: Відстежуй свій пульс, рівень стресу та якість сну отримуючи повний огляд стану здоров’я в режимі реального часу.
- Режими тренувань: Обирай з безлічі спортивних режимів для відстеження фізичної активності та покращення результатів.
- Вологозахист 1ATM: Zone 3 оснащені захистом по стандарту 1ATM, завдяки чому можна носити годинник під час тренувань, активного відпочинку, або в умовах дощу.
- Тривалий час роботи: Батарея ємністю 300 mAh, забезпечує до 7 днів автономної роботи без підзарядки.
- “НіFuture Fit” застосунок на Google Play та App Store: Завантажуй додаток для синхронізації годинника, управління повідомленнями, відстеження показників та налаштування різних функцій.
- Стильний дизайн: Zone 3 поєднує сучасний вигляд із комфортом, доповнюючи будь-який образ, незалежно від стилю.
- Інтуїтивний інтерфейс: Просте та зручне меню дозволяє швидко отримувати доступ до всіх функцій годинника.
- Широка сумісність: Смарт-годинник повністю сумісний з усіма смартфонами з підтримкою Bluetooth будь-яких версій.
Технічні характеристики:
- Версія Bluetooth: 5.3
- Чіпсет: RTL8773EWE
- Діагональ дисплею: 1.85"
- Тип дисплея: IPS
- Роздільна здатність дисплею: 240х284р
- Ємність батареї: 300 mAh
- Час роботи: до 7 днів
- 100+ спортивних режимів
- Ступінь захисту: 1 ATM
- Підтримує: Android 4.4 та вище, iOS 9.0 та вище
- Розмір: 44.5х38х10.5 мм
Комплектація:
- Смарт-годинник Zone 3
- Магнітний зарядний кабель
- Силіконовий ремінець
- Інструкція по експлуатації
| Производитель | HIFuture |
| Тип товара | смарт часы |
| Производитель | HIFuture |
| Артикул | zone3.silver |
| Тип | унісекс |
| Операційна система | пропріетарна |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Додаткові функції | секундомір |
| Роздільна здатність | 240 x 284 |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Датчики | гіроскоп |
| Модель | zone3.silver |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Виробник | HIFuture |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Модель процесора | RTL8773EWE |
| Ємність акумулятора | 300 мАг |
| Діагональ дисплея | 1.85" |
| Тип матриці | IPS |
| Сенсорний екран | так |
| Форма годинника | квадратні |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Моніторинг | фізичної активності |
| Рівень захисту | 1 ATM |
| Розмір корпусу | 44.5 мм |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Висота корпусу | 38 мм |
| Колір ремінця | сріблястий |
| Ширина корпусу | 44.5 мм |
| Товщина корпусу | 10.5 |


Присоединятесь: