- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Аксессуары для ноутбуков»
- Сумки»
- Сумка для ноутбука Case Logic 15.6 Era Convertible Bag ERACV-116 Obsidian 38,5x26,5х3,1см (3205342) U1160781
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Сумка для ноутбука Case Logic 15.6 Era Convertible Bag ERACV-116 Obsidian 38,5x26,5х3,1см (3205342) U1160781
0.0
Код товара: 454011
Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", Матеріал - поліестер, зовнішні розміри - 430 х 300 х 75 мм
Под заказ
2,999.00
грнОсобливості:
- Відділення з товстою м'якою підкладкою для ноутбука з діагоналлю екрана до 15,6 дюйма
- Спеціальна накладна кишеня для планшета з діагоналлю екрана 10,5 дюйма
- Цю сумку-трансформер можна носити і як валізу, і як рюкзак
- Додаткове відділення для документів, книг і навушників
- Довжину знімного наплічного ременя з м'якою підкладкою можна регулювати
- Передня кишеня з органайзером
- Передня кишеня зручна для зберігання невеликих аксесуарів
- Професійно виглядає завдяки меланжевій тканини, мідним точкам кріплення і деталям оздоблення
- Ремені рюкзака можна прибрати
- Кілька ручок для різних варіантів перенесення - сумку можна носити як валізу або як рюкзак
| Производитель | CASE LOGIC |
| Тип товара | сумки для ноутбуков |
| Производитель | CASE LOGIC |
| Артикул | 3205342 |
| Вага | 0.67 кг |
| Матеріал | поліестер |
| Модель | 15.6 Era Convertible Bag ERACV-116 Obsidian 38,5x2 |
| Виробник | Case Logic |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Гарантія, міс | 0 |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Зовнішні розміри | 430 х 300 х 75 мм |


Присоединятесь: