- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Аксессуары для ноутбуков»
- Сумки»
- Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" (8033 (Black)) U0458011
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" (8033 (Black)) U0458011
0.0
Код товара: 453040
Призначення - класичні, тип сумки - сумка, Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", Матеріал - поліестер, зовнішні розміри - 400 x 310 x 55 мм, чорний
Под заказ
669.00
грнЦя елегантна сумка для ноутбука втілює в собі фірмову ДНК Rivacase- вміння створювати універсальні і стильні продукти. Її витончена і строга колірна гамма підійде як для використання в повсякденному житті, так і формальних подій. Вона ідеальна для всіх людей, для працюючих професіоналів і студентів, завдяки мобільності, довговічності і комфорту, який вона забезпечує.
Особливості- Сумка для ноутбука з діагоналлю дисплея до 15.6 ''
- Сумка виконана з щільного матеріалу для кращого захисту ноутбука від випадкових механічних пошкоджень
- Крім основного відсіку сумка обладнана трьома додатковими кишенями, в яких без проблем розмістяться документи, аксесуари та інші невеликі гаджети
- Подвійна "блискавка" для зручного доступу до ноутбука
- Ручки прибираються під зовнішні відділення з двох сторін, що надає сумці більш компактний вигляд
- Регульований, знімний плечовий ремінь
| Производитель | RivaCase |
| Тип товара | сумки для ноутбуков |
| Производитель | RivaCase |
| Артикул | 8033 (Black) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Вага | 0.5 кг |
| Призначення | класичні |
| Матеріал | поліестер |
| Модель | 15.6" |
| Тип сумки | сумка |
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Внутрішня ширина під пристрій | 385 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Зовнішні розміри | 400 x 310 x 55 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |


Присоединятесь: