- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Аксессуары для ноутбуков»
- Сумки»
- Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8530 (Black)) U0458018
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8530 (Black)) U0458018
0.0
Код товара: 453041
Призначення - класичні, тип сумки - сумка, Рекомендований розмір ноутбуку - 16", Матеріал - поліестер, зовнішні розміри - 420x295x65 мм, чорний
Под заказ
1,377.00
грнЦя сумка колекції Tiergarten підходить для ноутбуків до 16 дюймів. Тонкі лінії, витонченість і елегантна простота роблять її ідеально підходить для професіоналів і студентів. Внутрішня підкладка сріблястого кольору і темні тканини зовнішньої обробки, виконані в кращих традиціях індустріального дизайну, надають сумці чіткість і лаконічність. Прямокутна симетрія додає відчуття вишуканості і професіоналізму.
Особливості- Повнофункціональна сумка для ноутбуків до 16 ".
- Сумка виконана з щільного синтетичного водовідштовхувального матеріалу і має потовщені стінки для кращого захисту ноутбука від випадкових ударів і подряпин, а також від пилу і вологи.
- Внутрішня контрастна підкладка сріблястого кольору.
- Два додаткові внутрішні відділення допоможуть зручно розмістити всі необхідні документи і планшет до 10.1 ".
- Дві зовнішні передні кишені на блискавці. Одна для зберігання аксесуарів, флеш-накопичувачів, також є карабін для ключів. Друга обладнана панеллю-органайзером для зберігання візиток, авторучок, смартфона.
- Додаткове відділення на задній панелі для зберігання аксесуарів, документів.
- Подвійна застібка-блискавка для зручного доступу до пристрою.
- Металева, оригінальна фурнітура.
- Ручки для транспортування.
- Регульований знімний плечовий ремінь з м'якою накладкою.
| Производитель | RivaCase |
| Тип товара | сумки для ноутбуков |
| Производитель | RivaCase |
| Артикул | 8530 (Black) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Вага | 0.7 кг |
| Призначення | класичні |
| Матеріал | поліестер |
| Модель | 16" |
| Тип сумки | сумка |
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Зовнішні розміри | 420x295x65 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |


Присоединятесь: