- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Аксессуары для ноутбуков»
- Сумки»
- Сумка для ноутбука Tucano 14" Global 2 blue (BSBTK21314-B) U0985724
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Сумка для ноутбука Tucano 14" Global 2 blue (BSBTK21314-B) U0985724
0.0
Код товара: 418614
тип сумки - сумка, Рекомендований розмір ноутбуку - 14", Матеріал - поліестер, зовнішні розміри - 36,5 x 27 x 8 мм
Под заказ
1,799.00
грн
Легка текстильна сумка TUCANO GLOBAL 13/14 для MacBook Pro14" та ноутбуків 13,3/14". Вона має компактний і сучасний дизайн, оснащена зручним центральним відділенням, з внутрішньою кишеню для ноутбука, та добре організовану передню кишеню органайзер на блискавці. Сумка має незнімний плечовий ремінь з регулюванням по довжині, а також пасок на задній стінці для кріплення сумки на телескопічній ручці валізи
Описание| Производитель | Tucano |
| Тип товара | сумки для ноутбуков |
| Производитель | Tucano |
| Артикул | BSBTK21314-B |
| Матеріал | поліестер |
| Модель | 14" Global 2 blue |
| Тип сумки | сумка |
| Виробник | Tucano |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 14" |
| Внутрішня ширина під пристрій | 330 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 235 мм |
| Зовнішні розміри | 36,5 x 27 x 8 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |


Присоединятесь: