- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Аксессуары для ноутбуков»
- Сумки»
- Сумка для ноутбука Tucano 14" Gommo Super Slim blue (BSGOM1314-B) U0985761
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Сумка для ноутбука Tucano 14" Gommo Super Slim blue (BSGOM1314-B) U0985761
0.0
Код товара: 418644
тип сумки - сумка, Рекомендований розмір ноутбуку - 14", Матеріал - тканина, зовнішні розміри - 36 x 25,5 x 2 см
Под заказ
2,329.00
грн
Супертонка сумка для MacBook Air 15" і ноутбука до 14". Водонепроникна з прогумованого матеріалу, призначена для 14-дюймових ноутбуків і 15-дюймових MacBook Air. Сумка Gommo має зручну зовнішню кишеню для аксесуарів з однією м'якою підкладкою з нековзними кутовими клапанами. У комплекті йде знімний плечовий ремінь.
Описание| Производитель | Tucano |
| Тип товара | сумки для ноутбуков |
| Производитель | Tucano |
| Артикул | BSGOM1314-B |
| Матеріал | тканина |
| Модель | 14" Gommo Super Slim blue |
| Тип сумки | сумка |
| Виробник | Tucano |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 14" |
| Внутрішня ширина під пристрій | 340.4 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 237.6 мм |
| Зовнішні розміри | 36 x 25,5 x 2 см |
| Кількість основних відсіків | 1 |


Присоединятесь: