- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Аксессуары для ноутбуков»
- Сумки»
- Сумка для ноутбука Tucano 16" Global 2 blue (BSBTK21516-B) U0985726
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Сумка для ноутбука Tucano 16" Global 2 blue (BSBTK21516-B) U0985726
0.0
Код товара: 418616
тип сумки - сумка, Рекомендований розмір ноутбуку - 16", Матеріал - поліестер, зовнішні розміри - 39,5 x 28 x 9,5 мм
Под заказ
1,899.00
грн
Легка текстильна сумка Tucano Global 15,6 для MacBook Pro16" та ноутбуків 15,6/16". Вона має компактний і сучасний дизайн, оснащена зручним центральним відділенням, з внутрішньою кишеню для ноутбука, та добре організовану передню кишеню органайзер на блискавці. Сумка має незнімний плечовий ремінь з регулюванням по довжині, а також пасок на задній стінці для кріплення сумки на телескопічній ручці валізи.
Описание| Производитель | Tucano |
| Тип товара | сумки для ноутбуков |
| Производитель | Tucano |
| Артикул | BSBTK21516-B |
| Матеріал | поліестер |
| Модель | 16" Global 2 blue |
| Тип сумки | сумка |
| Виробник | Tucano |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Внутрішня ширина під пристрій | 365 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 250 мм |
| Зовнішні розміри | 39,5 x 28 x 9,5 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |


Присоединятесь: