- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Аксессуары для ноутбуков»
- Сумки»
- Сумка для ноутбука Tucano 16" Isotta purple (BSISO1516-PP) U0985738
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Сумка для ноутбука Tucano 16" Isotta purple (BSISO1516-PP) U0985738
0.0
Код товара: 418627
тип сумки - сумка, Рекомендований розмір ноутбуку - 16", Матеріал - поліуретан, нейлон, зовнішні розміри - 40 x 30,5 x 2 см
Под заказ
3,439.00
грн
Дизайнерська сумка з нової колекції Isotta від італійського бренду Tucano, спеціально створена і призначена для 15/16-дюймових MacBook Air/Pro, а також для 15.6-16 дюймових ноутбуків. Сумка Isotta має одне внутрішнє відділення для ноутбука з захистом, зовнішню кишеню для аксесуарів і знімний плечовий ремінь з регулюванням по довжині
Описание| Производитель | Tucano |
| Тип товара | сумки для ноутбуков |
| Производитель | Tucano |
| Артикул | BSISO1516-PP |
| Вага | 0.5 кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Модель | 16" Isotta purple |
| Тип сумки | сумка |
| Виробник | Tucano |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Внутрішня ширина під пристрій | 365 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 250 мм |
| Зовнішні розміри | 40 x 30,5 x 2 см |
| Кількість основних відсіків | 1 |


Присоединятесь: