- Главная»
- Сетевое оборудование»
- Оборудование WiFi»
- Точки доступа WiFi»
- Точка доступу Wi-Fi Mikrotik ATL LTE18 kit (ATLGM&EG18-EA) U0998681
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik ATL LTE18 kit (ATLGM&EG18-EA) U0998681
Світ продовжує змінюватись, але одне залишається незмінним: ви повинні залишатися на зв'язку. Негайний доступ до інформації є життєво важливим. Ось чому MikroTik розробила ATL LTE18 kit: передове рішення спрямованого LTE на технологічному рівні для тих, хто хоче вичавити максимум із базових LTE станцій. ATL оснащена феноменальним LTE-модемом категорії 18 та Gigabit Ethernet портом з PoE-входом. У поєднанні із сучасним процесором ARM це означає швидкість до 1 Gbps, ніяких вузьких місць!
Однією з ключових особливостей є підтримка MIMO 4x4 або кількох входів та виходів. Більше антен для роботи — вища швидкість та кращий сигнал! Ви можете розраховувати на фантастичну продуктивність у містах із сучасними базовими станціями. Але ATL також може творити чудеса у сільській місцевості, оскільки підтримує ширший діапазон частот для низькочастотних антен.
Існують 4 антени середнього діапазону з високим коефіцієнтом посилення (1.7–2.7 GHz) і 2 антени з високим коефіцієнтом пslсилення нижнього діапазону (700 MHz–1 GHz, LTE смуга 28). Чому це важливо? Дві причини. По-перше, діапазон LTE 700 і 800 MHz - один із найпопулярніших варіантів частот у світі. Він використовується безліччю операторів мобільного зв'язку всюди, тому ATL завжди зможе знайти якийсь сигнал. І друга причина - природа найнижчої частоти: цей тип радіохвиль може поширюватися дуже далеко. Все залежить від багатьох факторів, у тому числі від ландшафту місцевості, але будьте впевнені - з ATL ви в надійних руках.
На перший погляд MikroTik ATL LTE18 kit виглядає як космічний корабель, але на те є вагома причина. Така конструкція запобігає скупченню та замерзанню снігу та води. Таким чином, базова станція не тільки компактна і проста у транспортуванні, але може витримувати найсуворіші погодні умови. ATL – чудовий інструмент для швидкого та стабільного з'єднання в холодних засніжених містах без необхідності постійно чистити антену. LTE модем категорії 18 розрахований на майбутнє, тому вам не доведеться турбуватися про оновлення протягом деякого часу.
| Производитель | Mikrotik |
| Тип товара | точка доступа wi-fi |
| Производитель | Mikrotik |
| Артикул | ATLGM&EG18-EA |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Ширина | 315 мм |
| Модель | ATL LTE18 kit |
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробництва | Литва |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 315 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Додаткові можливості | MU-MIMO |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) |
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | LTE |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Кількість антен | 6 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Безпека інформації | WPA |
| Моніторинг та управління | RouterOS v7 |


Присоединятесь: