- Главная»
- Сетевое оборудование»
- Оборудование WiFi»
- Точки доступа WiFi»
- Точка доступу Wi-Fi HP AP-503(RW) (R8M98A) U0964031
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Точка доступу Wi-Fi HP AP-503(RW) (R8M98A) U0964031
Максимальна реальна швидкість 1,49 Гбіт/с
Забезпечує швидкість і надійність при використанні каналів HE80/HE20 для шкіл K-12, філій і роздрібних магазинів.
Динамічна сегментація
Автоматичне застосування політик для користувачів, пристроїв і додатків у дротових і бездротових мережах.
Оптимізація Wi-Fi
Aruba ClientMatch використовує штучний інтелект для спрямування трафіку до найкращої точки доступу, а Aruba AirMatch динамічно розподіляє радіочастотні ресурси для поліпшення покриття та усунення розривів.
Забезпечення безпеки додатків
Aruba Air Slice динамічно розподіляє та налаштовує радіоресурси для забезпечення рівня обслуговування додатків та оптимізації роботи користувачів.
Гнучке розгортання
Точки доступу серії 503 можуть бути розгорнуті в кампусі, філіях і віддалених точках, а також з хмарним або локальним керуванням.
| Производитель | HP |
| Тип товара | точка доступа wi-fi |
| Производитель | HP |
| Артикул | R8M98A |
| Вага | 255 г |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 145 мм |
| Модель | AP-503(RW) |
| Виробник | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 60 |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO |
| Стандарти мереж | n |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип пристрою | Wi-Fi точка |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Безпека інформації | WPA |
| Ethernet-інтерфейси | micro-USB |


Присоединятесь: