- Главная»
- Сетевое оборудование»
- Оборудование WiFi»
- Точки доступа WiFi»
- Точка доступу Wi-Fi Ruijie Networks RG-RAP62-OD U1092551
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Точка доступу Wi-Fi Ruijie Networks RG-RAP62-OD U1092551
0.0
Код товара: 452804
Тип - Wi-Fi точка, Mesh точка, стандарти мереж - Wi-Fi 6 (802.11ax), робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована, Інтерфейси - LAN (PoE)
Под заказ
10,679.00
грнRG-RAP62-OD внутрішня/зовнішня універсальна точка доступу Wi-Fi 6 AX3000
Описание- AX3000 - універсальна точка доступу комірчастої мережі з внутрішнім/зовнішнім встановленням для приватних будинків і підприємств роздрібної торгівлі.
- Кріплення на стіні або щоглі в будь-якому зручному місці.
- Рівень захисту від погодних умов - IP65, забезпечує стійкий захист і стабільну потужність сигналу.
- Вбудовані антени для індивідуального налаштування зони охоплення.
- Мережа з комірчастою структурою Reyee, автономний портал і роумінг на базі ШІ - ідеальне рішення для роздрібної торгівлі.
Спеціалізовані вбудовані антени, доповнені потужними підсилювачами корпоративного класу та технологією Wi-Fi 6, забезпечують оптимальне покриття та якість роботи мережі Wi-Fi.
Витончений зовнішній виглядБезмежні можливості для комбінування, серйозна економія місця.
Стійкий захист і стабільна потужність сигналуЗахист від несприятливих погодних умов - рівень IP65 за результатами випробувань на захист від зовнішніх впливів.
- Захист від дощу - Захист від сильних струменів води, що направляються з відстані 2,5 м з витратою 12,5 ± 0,625 л/хв.
- Захист від пилу - Найвищий рівень захисту від проникнення найдрібнішого пилу всередину пристрою.
- Захист від перенапруги - Блискавкозахист 4 кВ. Захист від ЕСР 15 кВ.
- Мережа, що самоорганізується.
- Аутентифікація на хмарному порталі.
- Централізоване управління мережею.
- Віддалений моніторинг і обслуговування.
| Производитель | Ruijie Networks |
| Тип товара | точка доступа wi-fi |
| Производитель | Ruijie Networks |
| Артикул | RG-RAP62-OD |
| Вага | 400 г |
| Живлення | 16 Вт (PoE) |
| Ширина | 70 мм |
| Модель | RG-RAP62-OD |
| Виробник | Ruijie Networks |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 36 |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MU-MIMO |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 ax |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована |
| Кількість антен | 3 |
| Тип пристрою | Wi-Fi точка |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +65°C |
| Набір | 1 точка доступу |
| Підтримка MESH | так |
| Ethernet-інтерфейси | LAN (PoE) |


Присоединятесь: