- Главная»
- Сетевое оборудование»
- Оборудование WiFi»
- Точки доступа WiFi»
- Точка доступу Wi-Fi Ruijie Networks RG-RAP72Pro-OD U1092552
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Точка доступу Wi-Fi Ruijie Networks RG-RAP72Pro-OD U1092552
0.0
Код товара: 454885
Тип - Wi-Fi точка, Mesh точка, стандарти мереж - Wi-Fi 7 (802.11be), робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована, Інтерфейси - LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с
Под заказ
13,049.00
грнТочка доступа Ruijie Reyee RG-RAP72Pro-OD
- Універсальна внутрішня/зовнішня точка доступу Wi-Fi 7 на базі ШІ
- Гнучке кріплення на стіні або щоглі в будь-якому зручному місці
- Захищена від погодних умов конструкція класу IP65 для надійності захисту та стійкості сигналу
- Вбудовані антени для індивідуального налаштування зони охоплення
- Пориста мережа Reyee, автономний портал та роумінг на основі ШІ - ідеальне рішення для роздрібної торгівлі
| Производитель | Ruijie Networks |
| Тип товара | точка доступа wi-fi |
| Производитель | Ruijie Networks |
| Артикул | RG-RAP72Pro-OD |
| Вага | 700 г |
| Живлення | 21 Вт (PoE) |
| Ширина | 90 мм |
| Модель | RG-RAP72Pro-OD |
| Виробник | Ruijie Networks |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 36 |
| Висота | 239 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MU-MIMO |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована |
| Кількість антен | 3 |
| Тип пристрою | Wi-Fi точка |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +65°C |
| Набір | 1 точка доступу |
| Підтримка MESH | так |
| Ethernet-інтерфейси | LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с |


Присоединятесь: