- Главная»
- Сетевое оборудование»
- Оборудование WiFi»
- Точки доступа WiFi»
- Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP625-OUTDOOR-HD U1146475
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP625-OUTDOOR-HD U1146475
0.0
Код товара: 451738
Тип - Wi-Fi точка, стандарти мереж - n, ac, ax, a, b, g, робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, Інтерфейси - LAN 10/100 Мбіт/с
Под заказ
9,499.00
грн
TP-Link EAP625-Outdoor HD — це професійна двохдіапазонна точка доступу Wi-Fi 6 AX1800, розроблена для стабільного зв’язку як у приміщеннях, так і на вулиці. Вона підтримує швидкість до 1,8 Гбіт/с і понад 1000 клієнтів одночасно, забезпечуючи потужне покриття завдяки знімним антенам і підсилювачу сигналу. Міцний корпус із захистом IP68 гарантує надійну роботу за будь-яких погодних умов. Пристрій інтегрується в екосистему Omada, підтримує Mesh, безшовний роумінг і централізоване керування через хмару.
Описание| Производитель | TP-Link |
| Тип товара | точка доступа wi-fi |
| Производитель | TP-Link |
| Артикул | EAP625-OUTDOOR-HD |
| Живлення | 802.3at PoE |
| Ширина | 181 мм |
| Модель | EAP625-OUTDOOR-HD |
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 60 |
| Висота | 36 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Стандарти мереж | n |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Кількість антен | 2 |
| Тип пристрою | Wi-Fi точка |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +70°C |
| Безпека інформації | WPA-Personal |
| Ethernet-інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |


Присоединятесь: