- Главная»
- Сетевое оборудование»
- Оборудование WiFi»
- Точки доступа WiFi»
- Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP650-D120-OUTDOOR U1146476
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP650-D120-OUTDOOR U1146476
0.0
Код товара: 451739
Тип - Wi-Fi точка, стандарти мереж - n, ac, ax, a, b, g, робоча частота - 2.4 ГГц, 5 ГГц, тип антени - вбудована, Інтерфейси - Bluetooth (BLE)
Под заказ
8,899.00
грн
TP-LINK EAP650 D120 Outdoor – це потужна точка доступу Wi-Fi 6 AX3000, розроблена для роботи як у приміщеннях, так і на відкритих територіях. Вбудовані спрямовані антени забезпечують стабільне покриття на великі відстані, що підходить для складів, дворів та промислових зон. Корпус із захистом IP68 витримує сильний дощ, пил і значні температурні коливання. Підтримка PoE та Omada Mesh дозволяє гнучко організувати мережу.
Описание| Производитель | TP-Link |
| Тип товара | точка доступа wi-fi |
| Производитель | TP-Link |
| Артикул | EAP650-D120-OUTDOOR |
| Живлення | 802.3at PoE |
| Ширина | 181 мм |
| Модель | EAP650-D120-OUTDOOR |
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 60 |
| Висота | 36 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Стандарти мереж | n |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | вбудована |
| Кількість антен | 4 |
| Тип пристрою | Wi-Fi точка |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +70°C |
| Безпека інформації | WPA-Personal |
| Ethernet-інтерфейси | Bluetooth (BLE) |


Присоединятесь: