- Главная»
- Сетевое оборудование»
- Оборудование WiFi»
- Точки доступа WiFi»
- Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP650-DESKTOP U1146478
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP650-DESKTOP U1146478
0.0
Код товара: 451741
Тип - Wi-Fi точка, стандарти мереж - n, ac, ax, a, b, g, робоча частота - 2.4 ГГц, 5 ГГц, тип антени - вбудована, Інтерфейси - FXS
Под заказ
5,699.00
грн
TP-Link EAP650-Desktop – потужна точка доступу Wi-Fi 6, створена для стабільного та швидкого бездротового покриття в офісах та бізнес-просторах. Вона забезпечує швидкість до 3 Гбіт/с і підтримує понад 250 одночасних клієнтів. Модель оснащена чотирма гігабітними портами, FXS-портом та підтримує PoE для зручного розгортання. Omada Mesh і безшовний роумінг дозволяють будувати масштабовані мережі. Компактна форма дає змогу встановлювати пристрій на столі або стіні.
Описание| Производитель | TP-Link |
| Тип товара | точка доступа wi-fi |
| Производитель | TP-Link |
| Артикул | EAP650-DESKTOP |
| Вага | 452 г |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 175 мм |
| Модель | EAP650-DESKTOP |
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 60 |
| Висота | 33 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Стандарти мереж | n |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | вбудована |
| Тип пристрою | Wi-Fi точка |
| Робочий діапазон температури повітря | 0...+40°С |
| Безпека інформації | WPA-Personal |
| Ethernet-інтерфейси | FXS |


Присоединятесь: