- Главная»
- Сетевое оборудование»
- Оборудование WiFi»
- Точки доступа WiFi»
- Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP653UR U1146479
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP653UR U1146479
0.0
Код товара: 451742
Тип - Wi-Fi точка, стандарти мереж - n, ac, ax, a, b, g, робоча частота - 2.4 ГГц, тип антени - вбудована, Інтерфейси - LAN 10/100/1000 Мбіт/с
Под заказ
5,999.00
грн
TP-LINK EAP653 UR – Wi-Fi 6 точка доступу AX3000, розроблена для стабільного покриття в офісах, магазинах та інших комерційних просторах. Вона підтримує високу швидкість до 2402 Мбіт/с на 5 ГГц та 574 Мбіт/с на 2,4 ГГц, забезпечуючи плавний доступ до мережі для великої кількості пристроїв. Пристрій оснащено внутрішніми антенами з посиленим сигналом та підтримує Omada Mesh і безшовний роумінг. Ультратонкий корпус надає широкі можливості для монтажу, не порушуючи інтер’єр.
Описание| Производитель | TP-Link |
| Тип товара | точка доступа wi-fi |
| Производитель | TP-Link |
| Артикул | EAP653UR |
| Живлення | 802.3at PoE |
| Ширина | 160 мм |
| Модель | EAP653UR |
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 60 |
| Висота | 33.6 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Стандарти мереж | n |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | вбудована |
| Тип пристрою | Wi-Fi точка |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Робочий діапазон температури повітря | 0...+40°С |
| Безпека інформації | WPA-Personal |
| Ethernet-інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |


Присоединятесь: