- Главная»
- Сетевое оборудование»
- Оборудование WiFi»
- Точки доступа WiFi»
- Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP720 U1146480
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP720 U1146480
0.0
Код товара: 451743
Тип - Wi-Fi точка, стандарти мереж - n, ac, ax, a, b, g, be, робоча частота - 2.4 ГГц, 5 ГГц, Інтерфейси - LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с
Под заказ
5,999.00
грн
TP-LINK EAP720 – стельова точка доступу Wi-Fi 7 класу BE3600, створена для стабільної роботи в сучасних офісах і комерційних просторах. Вона забезпечує швидкість до 3,6 Гбіт/с у двох діапазонах та підтримує 2.5G Ethernet для високошвидкісного підключення. Завдяки технологіям 4K-QAM, MLO та OFDMA модель демонструє responsive роботу навіть за великої кількості клієнтів. Omada Mesh і безшовний роумінг роблять пересування між зонами покриття непомітним. Пристрій легко монтується на стелю чи стіну та підтримує PoE для гнучкого розміщення.
Описание| Производитель | TP-Link |
| Тип товара | точка доступа wi-fi |
| Производитель | TP-Link |
| Артикул | EAP720 |
| Живлення | 802.3at PoE |
| Ширина | 160 мм |
| Модель | EAP720 |
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 60 |
| Висота | 36.7 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Стандарти мереж | n |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип пристрою | Wi-Fi точка |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Робочий діапазон температури повітря | 0...+40°С |
| Безпека інформації | WPA-Personal |
| Ethernet-інтерфейси | LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с |


Присоединятесь: