- Главная»
- Сетевое оборудование»
- Оборудование WiFi»
- Точки доступа WiFi»
- Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP725-WALL U1146482
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Точка доступу Wi-Fi TP-Link EAP725-WALL U1146482
0.0
Код товара: 451744
Тип - Wi-Fi точка, стандарти мереж - n, ac, ax, a, b, g, be, робоча частота - 2.4 ГГц, 5 ГГц, тип антени - вбудована, Інтерфейси - Bluetooth (BLE)
Под заказ
5,999.00
грн
EAP725-Wall – настінна точка доступу Wi-Fi 7, створена для стабільного підключення в сучасних будівлях та окремих кімнатах. Пристрій забезпечує швидкість до 3,6 Гбіт/с і підтримує технології MLO та 4K-QAM для кращої ефективності в навантажених мережах. Наявність двох 2.5G портів і двох гігабітних виходів дозволяє підключати дротові пристрої без додаткової проводки.
Описание| Производитель | TP-Link |
| Тип товара | точка доступа wi-fi |
| Производитель | TP-Link |
| Артикул | EAP725-WALL |
| Живлення | 802.3at/bt PoE |
| Ширина | 143 мм |
| Модель | EAP725-WALL |
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 60 |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 86 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Стандарти мереж | n |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | вбудована |
| Кількість антен | 4 |
| Тип пристрою | Wi-Fi точка |
| Робочий діапазон температури повітря | 0...+40°С |
| Безпека інформації | WPA-Personal |
| Ethernet-інтерфейси | Bluetooth (BLE) |


Присоединятесь: