- Главная»
- Сетевое оборудование»
- Оборудование WiFi»
- Точки доступа WiFi»
- Точка доступу Wi-Fi TP-Link ER703WP-4G-OUTDOOR U1146483
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Точка доступу Wi-Fi TP-Link ER703WP-4G-OUTDOOR U1146483
0.0
Код товара: 451745
Тип - Wi-Fi точка, стандарти мереж - LTE, робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована, Інтерфейси - Nano SIM slot x 1, WAN 10/100/1000 Мбит/с
Под заказ
10,999.00
грн
TP-Link ER703WP-4G Outdoor - це всепогодна точка доступу та шлюз із підтримкою 4G+ Cat6 і Wi-Fi 6. Модель поєднує мобільний інтернет, дротове WAN-зʼєднання та PoE-живлення в одному корпусі з класом захисту IP55. Пристрій призначений для зовнішнього встановлення в зонах з обмеженою кабельною інфраструктурою. Підтримка балансування каналів і резервування підвищує стабільність мережі. Керування здійснюється через платформу Omada.
Описание| Производитель | TP-Link |
| Тип товара | точка доступа wi-fi |
| Производитель | TP-Link |
| Артикул | ER703WP-4G-OUTDOOR |
| Живлення | 802.3at/bt PoE |
| Ширина | 100 мм |
| Модель | ER703WP-4G-OUTDOOR |
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 60 |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Стандарти мереж | LTE |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована |
| Кількість антен | 2 |
| Тип пристрою | Wi-Fi точка |
| Робочий діапазон температури повітря | -30.. +60 ºС |
| Безпека інформації | Блокування сканування TCP (Stealth FIN / Xmas / Null) |
| Ethernet-інтерфейси | Nano SIM slot x 1 |


Присоединятесь: