- Главная»
- Карты памяти, картридеры»
- USB Flash накопители»
- USB флеш накопичувач Apacer 256GB AH355 Black USB 3.2 (AP256GAH355B-1) U1166902
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
USB флеш накопичувач Apacer 256GB AH355 Black USB 3.2 (AP256GAH355B-1) U1166902
0.0
Код товара: 454847
256 Gb, USB 3.2, Читання - 45 Мбайт/сек, Запис - 30 Мбайт/сек, пластик, 4 г
Под заказ
1,091.00
грн
Округлі обриси забезпечують максимально щільне захоплення під час використання
Простий і стильний корпус матового чорного кольору з унікальною сапфіровою смугою випромінює магнетизм і елегантність!
Отвір для шнурка полегшує прикріплення
Компактний розмір AH355 робить його ідеальним цифровим партнером. З отвором для шнурка на кінці флеш-накопичувача користувачі можуть вільно прикріпити ремінець або ланцюжок для ключів, щоб підкреслити свій стиль.
ОписаниеПростий і стильний корпус матового чорного кольору з унікальною сапфіровою смугою випромінює магнетизм і елегантність!
Отвір для шнурка полегшує прикріплення
Компактний розмір AH355 робить його ідеальним цифровим партнером. З отвором для шнурка на кінці флеш-накопичувача користувачі можуть вільно прикріпити ремінець або ланцюжок для ключів, щоб підкреслити свій стиль.
| Производитель | Apacer |
| Тип товара | usb flash накопители |
| Производитель | Apacer |
| Артикул | AP256GAH355B-1 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Вага | 4 г |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Фізичні розміри | 56.05 x 18 x 8.5 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Максимальна швидкість запису | 30 Мбайт/сек |
| Максимальня швидкість читання | 45 Мбайт/сек |
| Модель | 256GB AH355 Black USB 3.2 |
| Виробник | Apacer |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 60 |


Присоединятесь: