- Главная»
- Мобильные телефоны и аксессуары»
- Аксессуары для телефонов»
- Зарядные устройства»
- ЗУ USB универсальные»
- Зарядний пристрій Anker 4xUSB-C PD250W + 2xUSB GaNPrime black (A2345341) U1143926
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Зарядний пристрій Anker 4xUSB-C PD250W + 2xUSB GaNPrime black (A2345341) U1143926
Надшвидка потужність 250 Вт: Відчуйте зручність високопродуктивної зарядки завдяки цьому настільному зарядному пристрою потужністю 250 Вт із чотирма USB-C і двома USB-A портами, щоб одночасно живити всі ваші пристрої.
Високоефективна зарядка: Зарядіть MacBook Pro 16" до 50% лише за 25 хвилин, використовуючи перший USB-C порт, який забезпечує 140 Вт для максимальної продуктивності.
Миттєвий зворотний зв'язок: Контролюйте процес заряджання в реальному часі за допомогою 2,26-дюймового LCD-дисплея, який надає візуальну інформацію про статус і швидкість зарядки.
Персоналізоване живлення: Досягайте ідеальної зарядки завжди завдяки інтелектуальному регулятору, що дозволяє миттєво налаштовувати потужність і забезпечує оптимальну швидкість заряджання для кожного пристрою.
Anker GaNPrime — це флагманська серія зарядних пристроїв, створена на основі новітньої технології GaN (нітрид галію), яка забезпечує виняткову енергоефективність, компактність і швидкість заряджання. Завдяки комбінації інноваційних рішень PowerIQ™ 4.0 та ActiveShield™ 3.0, пристрої GaNPrime автоматично адаптуються до кожного під'єднаного гаджета, забезпечуючи максимально швидке, безпечне та збалансоване заряджання:
- До 140 Вт потужності в компактному корпусі
- Інтелектуальний розподіл енергії між кількома пристроями
- Понад 3 млн перевірок температури на добу для безпечного заряджання
- До 53% менше енерговитрат ніж у традиційних зарядок
- Універсальна сумісність — від MacBook і iPhone до Android, планшетів, ноутбуків і аксесуарів
| Производитель | Anker |
| Тип товара | зу usb универсальные |
| Производитель | Anker |
| Артикул | A2345341 |
| Тип | док-станція |
| Колір | Чорний |
| Особливості | функція швидкого заряджання |
| Призначення | універсальне |
| Живлення | мережа |
| Модель | 4xUSB-C PD250W + 2xUSB GaNPrime black |
| Виробник | Anker |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 18 |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Максимальна вихідна потужність | 250 Вт |
| Додаткові характеристики | дисплей показує силу струму та напругу під час заряджання |
| Вихідний струм | 3 A |
| Максимальний вихідний струм | 2 А |
| Кількість USB портів | 2 x USB |
| Швидка зарядка | Quick Charge |


Присоединятесь: